Hakkımızda

Hakkımızda

Antalya’ya profesyonel temizliği Pro Temizlik olarak getirdik. Ailemize katılın, temizlik hizmetlerinizi profesyonelleştirelim!

Antalya’nın en hızlı büyüyen, antalya temizlik şirketi olarak 2017 yılında kurulduk. Pro temizlik , nihai amacımız istenilen hizmeti en doğru ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmak olup verilen hizmet sonucunda sizlerin tam teşekkürlü memnuniyetini alıp sizleri mutlu kılmaktır. Ev temizliği ile başladığımız bu serüvende zaman geçtikçe hizmetlerimiz ve tecrübelerimiz artış kazandı, projelerimiz ve kadromuz büyüdükçe verdiğimiz hizmetler dede artış oldu, koltuk yıkama , dezenfeksiyon , dış cephe cam temizliği hizmetimizi' dış cephe kompozit temizliği ,plaza cam temizliği kurumsal temizlik 'de ekledik. Bunun yanında Faaliyetimiz alanı içerisinde 5 yıldızlı otellere iş yerlerine çeşitli kamu kuruluşlarına personel tedariği yaptık. Verdiğimiz hizmetin ve gelişen müşterilerimizin memnuniyetini hedef alarak başarı ve yenilikçi mantığı önceliğimizdi. Gerek müşteri referanslarımız gerek bünyemize aldığımız yeni müşterilerimiz ile antalya temizlik şirketleri arasında farklı ve başarı odaklı çalışmalarımıza ve büyümeye hızla devam edeceğiz .

2014’den beri verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerimizde her zaman kalitenin ve kaliteli temizliğin adresi olarak hijyeni evlerinize, iş yerlerinize kurumsal taşıdık ve taşımaya devam ediyoruz. Alacağınız tüm temizlik hizmetlerinizden ve yüzünüzdeki tebessümden Pro Temizlik Antalya olarak her zaman sorumluyuz.

Pro Temizlik Antalya, Her bütçeye uygun temizlik hizmetleriyle sizlerle...